Kolejna realizacja, kolejna branża..

Były już kluby i obiekty sportowe, firma transportowa czy fizjoterapia, tym razem kolejna strona internetowa z podpisem „Realizacja: Bartosz Rdzanek Website” działa w branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika czy pompy ciepła to główne filary oferty OZ EPV. Sprawdźcie poniżej jakie wymagania i „nowości” znajdują się na nowej stronce, a to wszystko w oparciu o CMS WordPress.

Kawa, ciastko i laptop

Pan Konrad, właściciel OZE PV, znalazł ogłoszenie na OLX, gdzie uzgodniliśmy większość szczegółów. Jednak często łatwiej rozmawiać o pomysłach i głównych założeniach, a nawet planach na przyszłą współpracę właśnie w cztery oczy. Spotkanie w kawiarni, kawa ciastko, laptop i wszystko uzgodnione.

Zrzut strony internetowej OZE PV

Główne założenia

Jakiej strony potrzebuje firma z prawdopodobnie aktualnie najbardziej rozwijającej się branży – odnawialnych źródeł energii? Na pewno „przyjaznej” dla użytkownika, nieskomplikowanej i szybkiej, tak aby w prosty sposób każdy mógł znaleźć interesujące informacje. Budzącej zaufanie, dzięki materiałom z wykonanych już realizacji oraz opiniom zadowolonych klientów.

Oze PV zrzut oferty

Co nowego?

Nietypowe separatory pomiędzy sekcjami, widoczne m.in. na głównej stronie. Przyciski umieszczone w zdjęciach, odnośniki w formie tzw. „kotwic”, formularze ofertowe.. Resztę możecie sprawdzić sami, zachęcam do odwiedzania www.ozepov.com.pl! Ponadto logo stworzone od podstaw.

Oze PV Strona internetowa

OZE PV dziękuję za zaufanie!

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek pytań, jestemy do Waszej dyspozycji w zakładce Kontakt!
Nie zapomnijcie polubić profilu na Facebooku BR Website.

Zadzwoń do nas!