Realizacje

Zobaczcie realizacje, strony internetowe, które już działają. Każda inna, dostosowana do potrzeb zamawiającego!

gks futsal tychy

Oficjalna strona internetowa klubu występującego w Pierwszej Lidze Futsalu PZPN. Z nowości znajdziecie tu m.in. miejsce dla sponsorów nad głównym menu, slider z najważniejszymi informacjami, strefę TV, w której automatycznie pojawiać się będą relacje live z meczów, terminarz spotkań, tabelę wyników czy też odliczanie do kolejnego spotkania. Zobaczcie jak to wszystko działa na >> gksfutsaltychy.pl

www.gksfutsaltychy.pl

AWWO Pracownia Projektowa

Strona internetowa dla projektantki wnętrz  – to dopiero wyzwanie! Świetna współpraca zaowocowała prostą, nowoczesną i praktyczną witryną, która sukcesywnie będzie uzupełniania o kolejne wizualizacje.  Zerknijcie na awwopracownia.pl! Architekt Wnętrz W Okularach dziękuję za zaufanie!

www.awwopracownia.pl

thedopeproductions.com

Czas na branżę muzyczną, „thedopeproductions.com” to strona twórcy ścieżek dźwiękowych, znajdziecie tu m.in. duży player. W sekcji Blog natomiast dowiecie się jak tworzyć i zacząć sprzedawać własne beaty w internecie. Ponadto pod playerem znajdują się pakiety licencji, a w menu głównym odnośniki do mediów społecznościowych. Sprawdźcie sami na >> thedopeproductions.com

www.thedopeproductions.com

Akademia Animus

Szeroka oferta obozów letnich i zimowych, kursów ratownictwa, szkoleń motorowodnych i wielu innych na jednej stronie internetowej wymagało uporządkowania i czytelnego oraz intuicyjnego rozmieszczenia treści. Sprawdźcie sami czy się udało >>  akademiaanimus.pl Dodatkowo sporo dużych kolorowych zdjęć zdecydowanie uatrakcyjniło całą zawartość.  W stopce nie zabrakło „Realizacja: Bartosz Rdzanek Website”.

www.akademiaanimus.pl

„Bajka” – Puzzle, gry planszowe, usługi poligraficzne

Strona internetowa w 100% stworzona na CMS WordPress. Prosta i responsywna z dużą ilością kolorów, adekwatnie do branży! „Bajka” to rodzinna firma produkująca puzzle i gry planszowe dla dzieci, ale także świadcząca szereg usług poligraficznych. Ponadto, jeśli macie pomysł na własną grę, puzzle, a także układanki albo nawet samo opakowanie – sprawdźcie stronę www.bajkapuzzle.pl

www.bajkapuzzle.pl

OZE PV – Odnawialne źródła energii

Odnawialne źródła energii to aktualnie bardzo popularny temat. O korzyściach płynących z korzystanie m.in. z energii słonecznej przeczytacie na ozepv.com.pl – stronie z podpisem „Raelizacja: Bartosz Rdzanek Website”. Witryna posiada przyciski z formie zdjęć, na stronie głównej znalazły się opinie z profilu Google. Ponadto formularze kontaktowe oraz z zapytaniami ofertowymi.

www.ozepv.com.pl

„Arikara” Masaże

Kolejna strona z dopiskiem „Realizacja: BR Website”.  Jasna, czytelna i responsywna strona www. Szeroki wachlarz usług umieściliśmy w wygodnym i rozwijanym menu, ponadto na stronie głównej pojawił się licznik wyświetleń. Odświeżyliśmy logo firmy i zamówiliśmy wizytówki, a wszystko zajęło nam 3 dni. Sprawdźcie sami!

www.arikara.pl

Transport „Sokół”

Realizacja strony internetowej w pełni opartej o CMS WordPress. Strona wyposażona m.in. w galerie zdjęć busów przewoźnika, w wersji na urządzenia mobilne zastosowano „przycisk do szybkiego kontaktu” pozwalający jednym kliknięciem połączyć się z firmą. Na stronie „Kontakt” dodatkowo podpięto profil firmy na Facebooku.

www.transport-sokol.pl

Klub Sportowy „Dragon”

Nasza pierwsza realizacja – strona internetowa klubu prowadzącego zajęcia Tai Chi Chuan. Na stronie głównej znajdziemy duży slider z opcją przycisków. Strona posiada możliwość dodawania wpisów, 3 najnowsze wyświetlają się na dole strony głównej, wszystkie dostępne są w zakładce „Aktualności”.  

www.klubsportowydragon.pl

Masters Cup

Strona internetowa turnieju piłki nożnej dla dzieci, organizowanego dzięki współpracy trzech obiektów sportowych: Kopalnia Futbolu, SMS Arena, Football-on. Na stronie głównej stworzyliśmy formularz zgłoszeniowy z podpiętym regulaminem rozgrywek oraz slidery z galeriami zdjęć z poprzednich edycji turnieju. Każda kategoria wiekowa zyskała swoją podstronę, na której publikowane były zarejestrowane drużyny. W zakładce „Kontakt” umieszczono mapę Google z dojazdem do każdego obiektu.

www.masterscup.pl

Zapraszam do współpracy kolejne firmy, kluby, stowarzyszenia , obiekty sportowe, szkoły, przedszkola oraz klientów indywidualnych. Jeśli chcesz być widoczny w sieci, a Twoja działalność ma wzbudzać zaufanie wśród klientów,  stworzę dla Ciebie stronę internetową szytą na miarę Twoich potrzeb.

Naszą dewizą jest rozwój, dlatego ciągle szkolimy się i szukamy kolejnych rozwiązań, aby nasze usługi były najwyższej jakości!

Zadzwoń do nas!