Strona internetowa dla organizatora turystyki, kursów i szkoleń

Szeroki wachlarz usług, od organizacji sportowych i tematycznych obozów, kolonii i wypoczynku dla dzieci , kursów ratownictwa wodnego, strzelectwa, nauki pływania przez prowadzenie szkoleń z uprawnieniami motorowodnymi – to właśnie Akademia Animus. Jedna z większych stron, które miałem przyjemność tworzyć.

Jakim cudem firma z drugiej strony Polski znalazła BR Website?

Pan Bartek z Akademii Animus (miasto Świdwin!) zamieścił wpis na jednej z grup na FB, oczywiście do tego typu grup należy mnóstwo webmasterów, freelancerów, czy nawet mniejszych i większych agencji. Dlaczego wybrano akurat moją ofertę? O to musielibyśmy zapytać Pana Bartka. Mogę jedynie przypuszczać, że szczegółowy opis pomysłu na stronę i konkretny zakres wykonania prac mógł wzbudzić zaufanie przyszłego klienta.  

Zdjęcie strony głównej Akademii Animus

Główne założenia

Ze względu na szeroką ofertę, wspólnie ze zleceniodawcą opracowaliśmy najważniejsze punkty i usługi, które powinny rzucać się w oczy, dzieląc je na trzy główne kategorie. W okresie tworzenia strony najpilniejsze były informacje o organizacji wyjazdów letnich, jednocześnie chcieliśmy uwydatnić szkołę nauki pływania oraz zakładkę z kursami i szkoleniami. Najważniejsze elementy znajdują się w wielkim sliderze na głównej stronie. Ponadto strona Akademii Animus powinna być przyjazna dla użytkownika,  intuicyjna oraz  responsywna.  Zerknijcie sami >> www.akademiaanimus.pl!

Nauka pływania

Nowości

Przeglądając stronę Akademii Animus, zwróćcie uwagę na kilka nowych rozwiązań. Po pierwsze w menu głównym znajduje się zakładka z dokumentami do pobrania, numer telefonu z opcją szybkiego łączenia (jeśli jesteś zalogowany na swoim koncie Google w komputerze i telefonie, wystarczy kliknąć z pozycji komputera, a Twój telefon połączy się z Anumisem) wielki slider na stronie głównej, o którym wspomniałem wcześniej, czy przyciski w formie zdjęć i krótkich opisów. Sprawdźcie również ułożenie poszczególnych ofert wyjazdów letnich!

Zachęcam do odwiedzenia >> www.akademiaanimus.pl!

Więcej stron z podpisem Bartosz Rdzanek Website znajdziesz tutaj >> realizacje.

Zdjećie strony Akademii Animus z ofertą
Zrzut ekranu strony oferty Akademii Animus

Akademia Animus dziękuję za zaufanie!

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek pytań, jestemy do Waszej dyspozycji w zakładce Kontakt!
Nie zapomnijcie polubić profilu na Facebooku BR Website.

Scroll to Top
Zadzwoń do nas!