Kolejna realizacja: strona www fizjoterapeuty arikara.pl

Kolejna strona internetowa z dopiskiem "Realizacja: BR Website".  Inna branża i kilka nowości!

Telefon w czwartek, spotkanie we wtorek i akceptacja w piątek!

Pan Adrian – masażysta i fizjoterapeuta z Katowic, skontaktował się z nami w czwartek, we wtorek otrzymaliśmy teksty i zdjęcia, ustaliliśmy główne potrzeby i założenia, a w piątek wysłaliśmy link do przejrzenia nowej strony: www.arikara.pl

Tworzenie stron, Strona internetowa dla Arikara

Co nowego?

Jedną z nowości było umieszczenie licznika odwiedzin na stronie głównej. Ponadto, szeroki wachlarz usług uporządkowaliśmy za pomocą tzw. „akordeonu” – odwiedzający może rozwijać i zwijać szczegółowy opis każdego zabiegu. Terapie zostały również podzielone na te, oferowane w gabinecie oraz z dojazdem do pacjenta. Zaproponowaliśmy odświeżenie logo firmy oraz projekt wizytówek, Arikara pojawiła się również na mapach Google. Sprawdźcie sami! Znajdziecie tu galerie zdjęć gabinetu w wersji dynamicznego slideru, odnośniki do podstron, mapkę dojazdu, a w wersji mobilnej przycisk do szybkiego kontaktu.

Strona internetowa dla Arikara

ARIKARA Adrian Madejczyk dziękuję za zaufanie!

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek pytań, jestemy do Waszej dyspozycji w zakładce Kontakt!
Nie zapomnijcie polubić profilu na Facebooku BR Website.

Oferta i kontakt

Zapraszam do współpracy kolejne firmy, kluby, stowarzyszenia , obiekty sportowe, szkoły, przedszkola oraz klientów indywidualnych. Jeśli chcesz być widoczny w sieci, a Twoja działalność ma wzbudzać zaufanie wśród klientów,  stworzę dla Ciebie stronę internetową szytą na miarę Twoich potrzeb.

Naszą dewizą jest rozwój, dlatego ciągle szkolimy się i szukamy kolejnych rozwiązań, aby nasze usługi były najwyższej jakości!

Zadzwoń do nas!