Nawigacja po stronie brwebsite.pl

Nawigacja po naszej stronie, czyli co, jak i gdzie na brwebsite.pl.
W poniższym tekście, dowiecie się jak aktualnie zbudowana jest nasza strona. Omówimy stronę główną, poszczególne zakładki/podstrony i możliwości kontaktu. 

Strona Główna www.brwebsite.pl

Pierwsza strona, która wita odwiedzających, nie pozostawiając wątpliwości na jakiej witrynie właśnie się znaleźli. Podczas projektowania chcieliśmy przekazać w jak najprostszy sposób cel naszej działalności. Znajdziemy tu krótki opis usług, wstępną ofertę oraz odnośniki do kolejnych zakładek: Oferta, Nasze realizacje, Kontakt. Ponadto razem z odwiedzającym przewija się pasek z ikonami social mediów. W wersji mobilnej zainstalowaliśmy przycisk do szybkiego kotnaktu. 

Nawigacja strona główna
Oferta

Nazwa podstrony mówi sama za siebie – to miejsce, w którym znajdziemy ofertę tworzenia stron internetowych. Stworzyliśmy dla Was dwa przykładowe pakiety. Pierwszy jest propozycją dla osób, które ze swoimi odbiorcami kontaktują się głównie poprzez media społecznościowe, a stronę firmową traktują bardziej jako wizytówkę. Drugi, zawiera wszystkie elementy poprzednika, a dodatkowo daje możliwość prowadzenia blogu/aktualności, jest rozwiązaniem dla osób/firm, które chcą przekazać więcej informacji. 

Nawigacja nasza oferta

Oczywiście są to tylko propozycje, jeśli chcecie, możecie przekazać nam informację jaki budżet chcielibyście przeznaczyć na własną stronę www, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Was! Możecie skorzystać z przycisku Kontakt lub Brief, gdzie znajdziecie krótką ankietę dotyczącą Waszych oczekiwań.

Nasze realizacje

Jesteśmy raczkującą firmą, ale wszystkim swoim realizacjom poświęcamy się w stu procentach! Zobaczcie nad czym pracowaliśmy. Stworzyliśmy strony internetowe dla Klubu Sportowego Dragon, turnieju Masters Cup czy firmy Transport Sokół. Każda jest inna, dostosowana do potrzeb działalności. Ponadto pamiętajcie, że po publikacji Waszej strony, nie zostawimy Was samych, chętnie pomożemy w aktualizacjach i zmianach, jakich chcielibyście dokonać.

Kontakt

Oprócz informacji z numerem telefonu czy adresem mailowym, znajdziecie tu formularz kontaktowy, w którym możecie opisać jaka strona internetowa Was interesuje. Przed komputerem spędzamy większość dnia, dajcie nam znać czego potrzebujecie, a my odpowiemy w pierwszej wolnej chwili. Jeśli wolicie osobiście opowiedzieć nam o swoich pomysłach, spotkajmy się w Krakowie, Tychach lub okolicznych miejscowościach. Na dole podstrony znajdują się nasze ostatnie posty z Facebooka.

Jak widzicie, strona nie jest skomplikowana, zawiera wszystkie podstawowe elementy. Wiemy, że na pewno znajdą się jeszcze drobne błędy, jednak ciągle sie rozwijamy i na pewno będziemy ją aktualizować. Dlatego zerknijcie czasem na nasz Blog, a podpowiemy Wam jak dopracować również Waszą wizytówke w sieci. 

Oferta i kontakt

Zapraszam do współpracy kolejne firmy, kluby, stowarzyszenia , obiekty sportowe, szkoły, przedszkola oraz klientów indywidualnych. Jeśli chcesz być widoczny w sieci, a Twoja działalność ma wzbudzać zaufanie wśród klientów,  stworzę dla Ciebie stronę internetową szytą na miarę Twoich potrzeb.

Naszą dewizą jest rozwój, dlatego ciągle szkolimy się i szukamy kolejnych rozwiązań, aby nasze usługi były najwyższej jakości!

Scroll to Top
Zadzwoń do nas!