Jak złożyć zamówienie na stronę internetową?

Własna strona internetowa? To proste! Poniżej znajdziesz wskazówki jak zamówić swoją wymarzoną stronę www, co musisz wiedzieć, jak zacząć, ile to wszystko kosztuje, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. To wszystko w czterech prostych krokach! Do dzieła!

Oferta BR Website hosting i domena
Hosting, domena, Certyfikat SSL,
Oferta BR Website CMS WordPress
CMS WordPress, SEO, Narzędzia analityczne
Oferta BR Website RWD
Dopasowana do urządzeń mobilnych
BR Website piktogram zdjęcia i grafiki
Grafiki, zdjęcia, slidery
BR Website piktogram formularz kontaktowy
Formularze kontaktowe
BR Website piktogram media społecznościowe
Podpięte media społecznościowe

1.

Zastanów się, jakiej strony internetowej potrzebujesz

Może to być tradycyjna „multi pages” z kilkoma podstronami np. O nas, Oferta, Kontakt itp. lub „one page”, czyli strona główna z podstawowymi informacjami o Twojej działalności. To oczywiście najprostszy podział, Twój projekt może być bardziej złożony. Pomyśl, czego mogą szukać Twoi klienci: kontaktu, adresu firmy, godzin otwarcia sklepu, opisu oferowanych usług, rekomendacji, może chcą przeczytać Twój najnowszy wpis na blogu? Możesz również skorzystać z Brief’u – krótkiej ankiety, która podpowie Ci kilka rozwiązań!

2.

Skontaktuj się z nami

Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub wypełnić formularz kontaktowy – wszystkie dane znajdziesz w zakładce Kontakt.  Każdy sposób jest dobry! Nawet jeśli, nie udało Ci się popracować nad punktem pierwszym, wszystko możemy omówić telefonicznie, online lub osobiście w Krakowie, Tychach i okolicznych miejscowościach.

3.

3. Wycena, akceptacja, realizacja

Na Twoją wiadomość postaramy się odpowiedzieć w możliwie najkrótszym czasie. Podamy Ci koszt stworzenia strony specjalnie dla Ciebie. Przykładowe pakiety już teraz możesz sprawdzić w zakładce Oferta. Pamiętaj, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a czas realizacji to około 5 dni roboczych liczone od czasu przesłania nam materiałów – tekstów oraz zdjęć i grafik. Jeśli ich nie posiadasz, chętnie pomozemy! W każdym momencie możesz podejrzeć postęp prac i zgłaszać swoje uwagi. 

4.

Ciesz się własną stroną internetową!

Po zakończeniu naszej pracy, wysyłamy Ci wiadomość z prośbą o przejrzenie strony. Czekamy na Twoją akceptację lub poprawki. Pamiętaj, że po publikacji, nie zostawimy Cię, chętnie pomożemy w aktualizacji czy drobnych zmianach! Będziemy wdzięczni za polecenie nas swoim znajomym lub wystawienie oceny w Google oraz profilu Facebook.

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji w zakładce Kontakt!
Nie zapomnijcie polubić naszego profilu na Facebooku BR Website.

Oferta i kontakt

Zapraszam do współpracy kolejne firmy, kluby, stowarzyszenia , obiekty sportowe, szkoły, przedszkola oraz klientów indywidualnych. Jeśli chcesz być widoczny w sieci, a Twoja działalność ma wzbudzać zaufanie wśród klientów,  stworzę dla Ciebie stronę internetową szytą na miarę Twoich potrzeb.

Naszą dewizą jest rozwój, dlatego ciągle szkolimy się i szukamy kolejnych rozwiązań, aby nasze usługi były najwyższej jakości!

Zadzwoń do nas!